Obchodní podmínky

Nakupování

Zboží vyberete počtem kusů s ikonou vozíku. Přehledný formulář pozorně vyplňte , položky označené červenou hvězdičkou jsou povinné. Doprava po ČR a SR  je zdarma. Ostatní doprava je dohodou. Objednávku nám odešlete kliknutím na tlačítko Objednat.Přijde  vám potvrzující email na vámi  uvedenou emailovou adresu. Stornovat objednávku můžete do 24 hodin emailem nebo telefonicky a kupní cena vám bude vrácena v celé výši do 5 pracovních dnů.

Platební podmínky

Zboží se platí převodem předem v plné výši na uvedené číslo účtu. Po připsání platby na náš účet vám bude zboží zasláno do 14 dnů. V případě, že by byla dodací lhůta na zboží delší než 14 dnů, budeme zákazníka individuálně kontaktovat a dohodneme se na dalším postupu.

Vrácení zboží

Pokud se zakoupeným zbožím z našeho obchodu nejste spokojeni, můžete toto zboží bezplatně  vrátit, nejpozději však do 30 dnů od jeho doručení.

Reklamace

Zákazník je povinen zkontrolovat nepoškozený stav zboží při předání přepravcem.V případě, že je zboží poškozeno, musí o tom obratem informovat naší firmu emailem nebo telefonicky. Za poškození zboží při přepravě ručí přepravce. Reklamace vyřizujeme do 30 dnů.

Záruční doba na zboží trvá 24 měsíců.

V případě reklamace uvedťe své údaje, název zboží, termín nákupu a důvod reklamace. Informujte nás  emailem nebo telefonicky , aby  byl dohodnut další postup. Reklamace se nevztahuje  na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a skladováním. V případě výrobní vady nebo když se vám nebude líbit naše kvalita zboží , bude zboží vyměněno nebo vrácena peněžní částka do 30 dnů od zpětného doručení zboží.

Ochrana osobních dat

Firma Umělecký obchod SENS se zavazuje, že nebude poskytovat uvedené informace o zákazníkovi třetí osobě a tyto informace budou sloužit jen k jeho  interní potřebě.

V případě , že na nás budete mít připomínky nebo podněty, budeme rádi, když nám je sdělíte. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků.