Famme fatale I. – obrazy na plátně

2 600 5 600  vč. DPH

obrazy na plátně – umělecké reprodukce- moderní obrazy do bytu

Zrušit výběr
SKU: 011. Categories: , .

Product Description

Kvalitní reprodukce – obrazy tisk na speciální plátno napnuté na dřevěném rámu

Garance bezplatného vrácení zboží do 30 dnů.

Výtvarník – Jana Soukeníková

Je absolventkou Střední uměleckoprůmyslové školy – obor užitá malba v Uherském Hradišti. Pochází ze Slovenska a od r. 1988 žije v Plzni.
Jejím stěžejním motivem je akt. Texty psané jejími obrazy viditelně vycházejí z emotivních potřeb ženy. Znázorňuje fragmenty vlastních proher i vítězství, tužeb i vášní v pavučině mezilidských vztahů. Inspiraci hledá ve výjimečnosti a jedinečnosti života, především však ve vlastním niterném prostoru. Je to čistě ženské malování, prezentující to, v čem je ženské umění silné.

Additional Information

rozměry

95 x 95, 50 x 50

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Famme fatale I. – obrazy na plátně”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Start typing and press Enter to search

ženský akt , on - line galerie obrazů , obrazy na plátně , obrazy na stěnu , obrazy , reprodukce , reprodukce , obrazy na zedˇ, kvalitní reprodukce , umělecké obrazy , umělecká díla obrazy , moderní obrazy , současné výtvarné umění , obrazy do bytu , čeští výtvarníci , obrazy tištěné na plátno , tištěné obrazy , obrazy do obýváku , obrazy do ložnice , galerie obrazů online , prodej obrazů online , galerie obrazy na prodej , umělecké reprodukce, reprodukce obrazů , reprodukce na plátně , dekorace – obrazyon - line galerie obrazů , obrazy na plátně , obrazy na stěnu , obrazy , reprodukce , obrazy na zedˇ, kvalitní reprodukce , umělecké obrazy , umělecká díla obrazy , moderní obrazy , současné výtvarné umění , obrazy do bytu , čeští výtvarníci , kvalitní reprodukce , obrazy tištěné na plátno , tištěné obrazy , obrazy do obýváku , obrazy do ložnice , galerie obrazů online , prodej obrazů online , galerie obrazy na prodej , umělecké reprodukce, reprodukce obrazů , reprodukce na plátně , dekorace – obrazy