Velká noční hudba – 80×60 cm obrazy na plátně

6 400  vč. DPH

obrazy na plátně – umělecké reprodukce- moderní obrazy do bytu

SKU: 35. Category: .

Product Description

Obrazy tisk na speciální plátno napnuté na dřevěném rámu – 80×60 cm.

Kvalitní reprodukce obrazů českých současných malířů v projektu Umělecký obchod.

Garance bezplatného vrácení zboží do 30 dnů.

Autor – Václav Mach – Koláčný

Václav Mach Koláčný se narodil v r. 1953 v Brně.
Absolvoval soukromé studium kresby a malby, výtvarné fotografie,
dějin výtvarného umění (1970-87) a počítačové grafiky (1991-93).
Od r. 1994 pořádá samostatné autorské výstavy.
Mezinárodní ocenění: PREMIO SPECIALE DELLA CRITICA na „Premio internazionale d’arte San Crispino“ (Itálie, 2012)

Václav Mach-Koláčný se věnuje umělecké tvorbě v oblasti malby, kresby, kombinované techniky, digitální grafiky a částečně fotografie. Do svých kompozic vnáší svět pocitů, iluzorních invencí a barevných fantazií a takto osobitým stylem vytváří „krajiny duše“ a „duše krajin“. Ty první představují figurální tvorbu s převládajícím ústředním motivem ženy, druhé zase krajinu inspirovanou převážně Vysočinou nebo jižní Moravou. Krajinu však nezobrazuje reálně, ale magicky, včetně její „duše“.

Tvorba Václava Macha-Koláčného už byla představena na cca 80 autorských výstavách po celé ČR. Je zastoupena v českých prodejních galeriích i ve sbírkách některých muzeí a soukromých institucí. Absolvoval několik společných akcí s kapelou Hradišťan (výstavy spojenené s benefičními koncerty). Umělcova díla se nacházejí u sběratelů v zahraničí (v SRN, Anglii, Francii, Nizozemí, USA, Indii a jinde).

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Velká noční hudba – 80×60 cm obrazy na plátně”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Start typing and press Enter to search

obrazy akty , obrazy na plátně , obrazy na stěnu , obrazy , reprodukce , obrazy na zedˇ, on-line galerie obrazů , kvalitní reprodukce , umělecké obrazy , umělecká díla obrazy , moderní obrazy , současné výtvarné umění , obrazy do bytu , čeští výtvarníci , obrazy tištěné na plátno , tištěné obrazy , obrazy do obýváku , obrazy do ložnice , galerie obrazů online , prodej obrazů online , galerie obrazy na prodej , umělecké reprodukce, reprodukce obrazů , reprodukce na plátně , dekorace – obrazyobrazy akty , obrazy na plátně , obrazy na stěnu , obrazy , reprodukce , obrazy na zedˇ, on-line galerie obrazů , kvalitní reprodukce , umělecké obrazy , umělecká díla obrazy , moderní obrazy , současné výtvarné umění , obrazy do bytu , čeští výtvarníci , obrazy tištěné na plátno , tištěné obrazy , obrazy do obýváku , obrazy do ložnice , galerie obrazů online , prodej obrazů online , galerie obrazy na prodej , umělecké reprodukce, reprodukce obrazů , reprodukce na plátně , dekorace – obrazy